Biegać każdy może

Trasy Biegowe

Zapraszamy na pobyty w ustrzyckich obiektach połączone z nauką jazdy i szlifowaniem umiejętności na nartach biegowych. Bieszczady są idealnym miejscem do uprawiania narciarstwa biegowego. Mamy bardzo ciekawe trasy o różnym stopniu trudności. Dysponujemy doświadczoną kadrą instruktorską oraz sprzętem narciarskim.

PROGRAM POBYTU:

DZIEŃ 1 Przyjazd do obiektu, zakwaterowanie i obiadokolacja. Wieczorem spotkanie z Instruktorami, którzy zapoznają uczestników z podstawowymi zasadami dotyczącymi uprawiania narciarstwa biegowego.

DZIEŃ 2 Śniadanie. Dla chętnych przymiarka oraz pobranie sprzętu. Wyjście na trasy biegowe. Nauka jazdy w praktyce. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 3 Śniadanie. Wyjazd na trasy biegowe położone w okolicach Cisnej i Wetliny. Zapraszamy na rajd narciarski trasą Bieszczadzkiej Kolejki Wąskotorowej, dla uczestników zorganizujemy zawody narciarskie, by każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności. Najlepsi dostaną nagrody, a każdy ze startujących dyplom. Powrót do obiektu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 4 Śniadanie. Wyjście z instruktorami na trasy biegowe w Ustianowej – pokonamy trasę biegową o długości 2 km. Powrót do obiektu. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 5 Śniadanie, wymeldowanie.

TERMINY: 30.01 – 03.02, 13-17.02, 27.02. – 3.03

Pakiet zawiera: noclegi ze śniadaniami i obiadokolacją, parking, powyższy program.

Organizatorem imprezy „Biegać każdy może” jest Biuro Podróży Eko-Karpaty www.eko-karpaty.com

Zapraszamy gorąco i polecamy fanpage ustrzyckich tras biegowych www.facebook.com/BiegowkiWBieszczadach !